DELL G3 15 3500-W56637200THAD Black
Gigabyte GAMING A16-CVHI3TH893SH
ซีพียู
Intel Core i7-10750H (2.60 GHz, 12 MB L3 Cache, up to 5.00 GHz)
Intel Core i7-13620H (2.40 GHz, 24 MB L3 Cache, up to 4.90 GHz)
ชิปกราฟิก
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6GB GDDR6)
NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) 85 Watt TGP
หน้าจอ
15.6 inch (1920x1080) Full HD
16.0 inch WUXGA (1920x1200) Full HD+