DELL G3 15 3500-W56637200THAD Black
Lenovo LOQ 15IRX10-83JE00MGTA
Lenovo LOQ 15IRX10-83JE00MGTA
ซีพียู
Intel Core i7-10750H (2.60 GHz, 12 MB L3 Cache, up to 5.00 GHz)
Intel Core i7-13650HX (2.60 GHz, 24 MB L3 Cache, up to 4.90 GHz)
ชิปกราฟิก
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6GB GDDR6)
NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) 100 Watt TGP
หน้าจอ
15.6 inch (1920x1080) Full HD
15.6 inch (1920x1080) Full HD