Lenovo Yoga Slim 7 Pro OLED 14IHU5-82NH002KTA
Gigabyte GAMING A16-CVHI3TH893SH
ซีพียู
Intel Core i5-11300H (3.10 GHz, 8 MB L3 Cache up to 4.40 Ghz)
Intel Core i7-13620H (2.40 GHz, 24 MB L3 Cache, up to 4.90 GHz)
ชิปกราฟิก
NVIDIA GeForce MX450 (2 GB GDDR6)
NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) 85 Watt TGP
หน้าจอ
14 inch (2880x1800) 2.8K Dolby Vision
16.0 inch WUXGA (1920x1200) Full HD+