Lenovo IdeaPad 5 14ALC05-82LM00TETA
  • ประสิทธิภาพ
    (12.7)
MSI Thin 15 B13UCX-2417TH
MSI Thin 15 B13UCX-2417TH
ซีพียู
AMD Ryzen 7 5700U (1.80 GHz up to 4.30 GHz, 8 MB L3 Cache)
Intel Core i7-13620H (2.40 GHz, 24 MB L3 Cache, up to 4.90 GHz)
ชิปกราฟิก
AMD Radeon RX Vega 8
NVIDIA GeForce RTX 2050 (4GB GDDR6)
หน้าจอ
14 inch (1920x1080) Full HD
15.6 inch (1920x1080) Full HD