DELL XPS 15 9500-W5671700THW10
DELL XPS 15 9500-W5671700THW10
Asus ROG Strix G16 G614FM-S5013W
ซีพียู
Intel Core i7-10750H (2.60 GHz, 12 MB L3 Cache, up to 5.00 GHz)
AMD Ryzen 9 9955HX (2.50 GHz, 64 MB L3 Cache, up to 5.40 GHz)
ชิปกราฟิก
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti (4GB GDDR6)
NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) 115 Watt TGP
หน้าจอ
15.6 inch (3840x2160) UHD 4K
16.0 inch WUXGA (1920x1200) Full HD