Apple MacBook Pro 16-MX2U3TH/A
Apple MacBook Pro 16-MX2U3TH/A
  • ประสิทธิภาพ
  • การเล่นเกม
    (42.6)
ซีพียู
Apple M4 Pro 14-Core (2.6 GHz, 4 MB L2 Cache up to 4.5)
AMD Ryzen 9 8940HX (2.40 GHz, 64 MB L3 Cache, up to 5.30 GHz)
หน้าจอ
16.2 inch (3456x2234) Liquid Retina XDR
16.0 inch, QHD (2560 x 1600)