DELL Inspiron 13 7306-W567153104BTHW10
HyperX OMEN 15-gb0009AX
HyperX OMEN 15-gb0009AX
ซีพียู
Intel Core i7-1165G7 (2.80 GHz, 12 MB L3 Cache up to 4.70 Ghz)
AMD Ryzen 7 260 (3.80 GHz, 16 MB L3 Cache, up to 5.10 GHz)
ชิปกราฟิก
Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs
NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) 115 Watt TGP
หน้าจอ
13.3 inch (3840x2160) Ultra HD 4K
15.3 inch (2560x1600) 2.5K