DELL Inspiron 5405-W566154104THW10
Lenovo LOQ 15IRX9-83DV01A0TA
Lenovo LOQ 15IRX9-83DV01A0TA
ซีพียู
AMD Ryzen 7 4700U (2.00 GHz up to 4.10 GHz, 8 MB L3 Cache)
Intel Core i5-13450HX (2.40 GHz, 20 MB L3 Cache, up to 4.60 GHz)
ชิปกราฟิก
AMD Radeon RX Vega 7
NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6) 95W TGP
หน้าจอ
14 inch (1920x1080) FHD
15.6 inch (1920x1080) Full HD