Lenovo Yoga 7 2-in1 14AKP10-83JR0015TA
Lenovo LOQ 15IRX10-83JE00MGTA
Lenovo LOQ 15IRX10-83JE00MGTA
ซีพียู
AMD Ryzen AI 7 350 (2.00 GHz up to 5.00 GHz, 16MB L3 Cache)
Intel Core i7-13650HX (2.60 GHz, 24 MB L3 Cache, up to 4.90 GHz)
ชิปกราฟิก
AMD Radeon 860M
NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) 100 Watt TGP
หน้าจอ
14.0 inch (1920x1200) Full HD+
15.6 inch (1920x1080) Full HD